TURNAJ  PŘÍPRAVEK  3. a 2. TŘÍD

 

Pořadatel:                             HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Termín konání:                    SOBOTA 25.3.2017

Místo konání:                       ZIMNÍ STADION UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Čas konání:                          9.00 – 18.00

Účastníci:                              hráči ročníku 2008 (A)

                                               hráči ročníku 2008 a mladší (B) 

Vedení turnaje:                    Michal Kmeť    +420 608 862 463 , mpjalubi@email.cz

                                               Michal Sladký   +420 724 965 026

Robert Pochylý   +420 602 731 139 

Prezentace:                           od 8.30  v kabině HC UH , roč.2008 

Startovné:                             2000 kč + 2000 kč za každé družstvo 

Hrací systém:                        dvě skupiny A a B, ve skupinách každý s každým

 

 Hrací doba:    3 x 10 minut hrubého času s 2.minutovou přestávkou bez  odchodu do šaten. Úprava ledu po každém druhém utkání.

Pravidla hry:  dle pravidel minihokeje ČSLH,hraje se 3+1,bezkontaktně, při faulu nařízeno trestné střílení,střídání po 1.minutě.Rozhodčí zajistí pořadatel turnaje.

Počet hráčů:  max.počet hráčů 9+1 na družstvo,tedy celkem max.20 hráčů na klub. Prosíme o dodržení,vzhledem k medailím

 

Přestávka:  Pouze při úpravě ledové plochy,s odchodem do kabin. 

Dresy:   Každé družstvo bude mít 2 sady dresů (světlé a tmavé)

Pořadí:                                     1.Počet bodů

                                                  2.Vzájemný zápas

                                                  3.Skóre

                                                  4.Vyšší počet vstřelených gólů

                                                  5.Los

 

 

  HARMONOGRAM A VÝSLEDKY
             
Začátek TÝM TÝM Plocha Výsledek
             
9.00-9.35 HC Uh. Hradiště A HK Kroměříž A 1 :
HC Uh. Hradiště B HK Kroměříž B 2 :
9.40-10.15 AZ Havířov A Warrior Brno A 1 :
AZ Havířov B Warrior Brno B 2 :
10.15-10.30 ÚPRAVA LEDU
10.30-11.05 Velký Krtíš A HC Uh. Hradiště A 1 :
Velký Krtíš B HC Uh. Hradiště B 2 :
11.10-11.45 HK Kroměříž A AZ Havířov A 1 :
HK Kroměříž B AZ Havířov B 2 :

 

11.45-12-00 ÚPRAVA LEDU
12.00-12.35 Warrior Brno A Velký Krtíš A 1 :
Warrior Brno B Velký Krtíš B 2 :
12.40-13.15 HC Uh. Hradiště A AZ Havířov A 1 :
HC Uh. Hradiště B AZ Havířov B 2 :
13.15-13.30 ÚPRAVA LEDU
13.30-14.05 HK Kroměříž A Warrior Brno A 1 :
HK Kroměříž B Warrior Brno B 2 :
14.10-14.45 Velký Krtíš A AZ Havířov A 1 :
Velký Krtíš B AZ Havířov B 2 :
14.45-15.00 ÚPRAVA LEDU
15.00-15.35 HC Uh. Hradiště A Warrior Brno A 1 :
HC Uh. Hradiště B Warrior Brno B 2 :
15.40-16.15 HK Kroměříž A Velký Krtíš A 1 :
HK Kroměříž B Velký Krtíš B 2 :
16.30-17.30 VYHLÁŠENÍ,UKONČENÍ TURNAJE
Sdílejte