Starší žáci v páteční předehrávce Warioru Brno podlehli náladu si, ale spravili vítězstvím v sobotním derby s Uherským Ostrohem

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HCM WARIOR BRNO   2:4

Sestava: Nowak, Mraček, Vogl, Vícha, Píppal, Obal, Vaščák, Píštěk, Volas, Žák, Jordán, Novák, Mištůrik, Ančík, Mikl, Třetina

Góly: Mištůrik, Novák

Asistence: Volas, Ančík

Starším žákům zápas opět nevyšel podle představ. Soupeř nebyl lepší, ale byl efektivnější v
proměňování šancí. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a až do 50. min. byl stav vyrovnaný 1-1. Poté Warrior odskočil na 3-1. Domácí se nevzdávali a 34 sekund před koncem utkání snížili na 2-3. Při následné power play sahali po vyrovnání, ale po
chybě na modré čáře hosté ukořistili kotouč a vsítili čtvrtý gól.

Previous articlePo vánoční přestávce si třeťáci opět zahráli soutěžní turnaj ve Valašském Meziříčí
Next articleMladší žáci vyhráli vysoko s Wariorem Brno a vítězně odcházeli i z derby s Uherským Ostrohem