Starší žáci v derby s Uherským Brodem nedovolili „sousedům“ vstřelit ani branky a zaslouženě vyhráli

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC SPARTAK UHERSKÝ BROD   5:0

Sestava: Mraček, Nowak, Maršálek, Vogl, Vícha, Obal, Vaščák, Kaláč, Valouch, Volas, Žák, Novák, Mištůrik, Ančík, Mikl,

Góly: Kaláč 2, Vaščák, Ančík, Volas,

Asistence: Volas 3, Valouch

V pátek přivítali starší žáci na domácím ledě v derby sousední Uherský brod. Od začátku bylo vidět, že žádné mužstvo nechce z ledu odejít poražené, hrál se vyrovnaný zápas a šance byly vidět na obou stranách, ale gólu jsme se dočkali až ve 14 minutě kdy Vaščák dělovkou od modré čáry prostřelil golmana hostí a zajistil tak domácím jednobrankový náskok, který vydržel Hradištským mladíkům až do první sirény. Ve druhé třetině jsme měli více ze hry, byly jsme lepším týmem na ledě a konečně jsme dokázali proměnit vyložené šance což znamenalo 3 vstřelené branky a vedení po druhé třetině 4:0. Do třetí třetiny jsme měli dostatečný náskok na to, aby jsem nepřipustili nějaké výrazné zdramatizování zápasu, hráče z Brodu jsme se snažili držet dostatečně daleko od naší brány a i když se několikrát dostali do zakončení v bráně stál bezchybný Mraček, který nepustil za svá záda žádný puk a udržel tak v tomto zápase čisté konto. Naopak nám se podařila z hokejky Kaláče vstřelit pátá branka v polovině třetí třetiny a proto, že do konce zápasu už žádný gól nepadl kluci zaslouženě vyhráli 5:0.

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE:

Previous articleTrápení mužů v této sezoně pokračuje znovu odcházeli z ledu poraženi v domácím zápase s Břeclaví