Starší žáci v 10 hráčích trápili Kroměříž dvě třetiny…………

HK KROMĚŘÍŽ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   5:2

Sestava: Mraček, Vaščák, Obal, Píštěk, Volas, Novák, Ančík, Žák, Mikl, Mištůrik, Kaláč

Góly: Kaláč, Novák

Asistence: Volas, Vaščák

Starší žáci se v dalším kole ligy představili na ledě Kroměříže. Úvod zápasu nám vyšel na výbornou hned při prvním střídání jsme šli do vedení s hokejky benjamínka Filipa Kaláče. Předváděli jsme velmi dobrou hru a jednobrankové vedení jsme udrželi celou první třetinu.Ve druhé třetině, ale i domácí hráči zvýšily obrátky a dvěma rychlými góly dokázali do poloviny třetiny otočit skóre na 2:1. Nám se podařilo v závěru třetiny vyrovnat a tak se po druhém dějství odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 2:2. O naší prohře rozhodla až poslední třetina, kterou domácí vyhráli 3:0. Jelikož jsme měli nemocné kluky museli jsme utkání hrát jen na 10 hráčů což se projevilo právě v poslední třetině v které měli domácí více sil. I přesto, že jsme prohráli můžeme být s předvedenou hrou spokojeni.

Previous articleMladší žáci znovu odehráli velmi dobrý zápas a zaslouženě v Kroměříži vyhráli….
Next articleTýden hokeje v Uherském Hradišti pro děti ve věku 4-8 let a jejich rodiče