HC HOKEJ UHERSKÝ OSTROH – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  10:7

Sestava: Uherek, Nowak, Maršálek,Jelének, Valouch M., Vícha, Chripák, Zatloukalová, Kaláč, Valouch J., Koníček, Janík, Fajkus, Krupka, Jánoš, Konečný, Kovář

Góly: Fajkus 2, Maršálek, Valouch J. 2, Kaláč

Asistence: Kaláč 3, Kovář 2, Valouch J.

Mladší žáci v dalším mistrovském zápase zajížděli k derby do sousedního Uherského ostrohu. Do zápasu naskočili kluci velmi dobře, předváděli dobrou hru se spoustou pěkných kombinací. Domácí tým jsme přehrávali hlavně dobrým pohybem i bojovností a vyhráli tak první třetinu 4:2. Hned v  úvodu druhé třetiny se domácím podařilo snížit na rozdíl jedné branky a obraz naší hry se změnil k nepoznání, úplně jsme přestali bruslit, bojovat a najednou to byli mladí hokejisti z Ostrohu co měli více ze hry a i skóre se začalo otáčet v náš neprospěch. Po druhé třetině jsme prohrávali 6:4. V poslední třetině se hra srovnala, ale i tak jsme nakonec tahali za kratší konec a domácí nás přestříleli 10:7. Kluci by měli do hry kromě hokejových dovedností vkládat i více srdíčka.