Mladší žáci si z ledu extraligové Komety přivezli vítězství!

HC KOMETA BRNO – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    3:5

Sestava: Uherek, Nowak, Maršálek, Jelének, Valouch M., Vícha, Jánoš, Koníček, Štukavec, Janík, Krupka, Kovář, Kaděra, Grebeníček ml., Grebeníček st.

Góly: Janík 3, Krupka, Kaděra

Asistence: Jelének 2, Valouch M., Kovář

Mladší žáci zajížděli v sobotu k dalšímu mistrovskému utkání na led extraligové Komety Brno. Do zápasu kluci nastoupili velmi vlažně čehož domácí využili hned v 5 minutě první třetiny vedoucím gólem. Srovnat stav utkání se nám podařilo už o minutu později, když tvrdou ránu Jelénka tečoval do brány soupeře Janík. Hra se přelívala z jedné strany na druhou a šance byly vidět na obou stranách. V závěru třetiny se dokázal prosadit pěknou umístěnou bekendovou střelou benjamínek Kaděra. Hned v úvodu druhé třetiny se nejlíp zorientoval v brankovišti domácích Krupka, který dorazil puk za záda golmana a zajistil nám dvoubrankové vedení. Domácí hráči, ale zápas zdaleka ještě nevzdali a od půlky druhé třetiny byly lepším týmem na ledě a vytvářeli si jednu brankovou příležitost za druhou. Snížit se jim podařilo v polovině třetiny. O tři minuty později předvedli pěknou hokejovou akci Kovář s Janíkem, kdy druhý jmenovaný nám opět vrátil dvoubrankové vedení. Hráčům Komety se ale opět v závěru druhé třetiny podařilo korigovat výsledek znovu jen na rozdíl jedné branky. V závěrečné třetině byl vidět naprosto vyrovnaný hokej kdy při nás stálo i kousek hokejové štěstíčky neboť domácí byly velmi blízko vyrovnání, ale jak se říká nedáš dostaneš i tentokrát platilo a nevyužitou příležitost domácích hned z protiútoku trestal Janík a pojistil tak naše vítězství v poměru 5:3.

Previous articlePoslední Vsetín nastřílel mužům devět branek a odvezl si tři body