Mladší žáci se s úspěšnou sezónou loučili opět vítězstvím…

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – MKB VYŠKOV    9:7

Sestava: Mraček, Nowak, Valouch, Novák, Ančík, Pippal, Maršálek, Konečný, Kaláč, Vícha, Jánoš, Třetina, Mišťůrik Jelének, Tománek, Vogl, Kníž, Josefík

Góly: Kaláč 4, Jelének, Mišťůrik, Novák, Ančík, Valouch

Asistence: Valouch 2, Píppal 2, Vícha, Jelének, Vogl

V neděli mužstvo mladších žáků v posledním mistrovském zápasu v sezóně 2015-2016 přivítali na domácím ledu Vyškov. Zápas jsme začali daleko aktivněji než soupeř a už v 5 minutě vedli 2:0. Tímto rychlím vedením jsme se, ale hodně uspokojili ve hře polevili čehož hosté využili a do konce první třetiny otočili stav utkání ve svůj prospěch na 2:3. Druhou třetinu jsme viděli vyrovnanou hru při které oba týmy přidali po dvou gólech a tak do třetí třetiny jsme vstupovali s jednobrankovým mankem. Na klucích bylo vidět, že svůj poslední zápas v sezoně nechtějí prohrát a tak přidali na bojovnosti a bruslení. V poslední třetině hosty z Vyškova přestříleli 5:2 a zaslouženě vyhráli v poměru 9:7. Za vítězné rozloučení se ze sezónou patří klukům pochvala.

Previous articleStarší žáci v přestřelce Vyškovu podlehli
Next articleZHODNOCENÍ SEZÓNY 2015-2016 V KATEGORIÍCH MLADŠÍCH ŽÁKŮ, STARŠÍCH ŽÁKŮ A MLADŠÍHO DOROSTU