Mladší žáci deklasovali v derby na domácím ledě Uherský Brod

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC SPARTAK UHERSKÝ BROD    17:2

Sestava: Uherek, Nowak, Chripák, Jelének, Vícha, Grebeníček st., Kaděra, Krátký, Jánoš, Fajkus, Koníček, Štukavec, Kovář, Krupka, Malaska

Góly: Kovář 6, Fajkus 3, Krupka 3, Kaděra, Grebeníček st., Štukavec, Vícha, Jánoš

Asistence: Kovář 4, Fajkus 3, Krupka 2, Jánoš

V pátek přivítali mladší žáci na domácím ledu v derby sousední Uherský Brod. Hosté drželi s domácím týmem krok jen prvních pět minut zápasu, poté rozpoutali mladší žáci nezastavitelný brankostroj a hosty z Brodu vůbec nešetřili. Po první třetině jsme vyhrávali 4:1. V druhé třetině znovu na ledové ploše vládli domácí hráči a soupeře do svého obranného pásma pouštěli jen zřídka a v pohodovém tempu vyhráli druhou třetinu v poměru 3:0. V poslední třetině si, ale mladíci z Brodu museli připadat jak na kolotoči neboť od první sekund jsme se usadili v jejich obraném pásmu z kterého se dostali jen když se po vstřelené brance vhazovalo ve středovém kruhu. Kluci nasázeli „sousedům“ v poslední třetině 10 branek a vyhráli vysokým rozdílem v poměru 17:2.

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE:

1.TŘETINA

2.TŘETINA

Previous articleStarší žáci v derby s Uherským Brodem nedovolili „sousedům“ vstřelit ani branky a zaslouženě vyhráli
Next articleČtvrťáci po bojovném výkonu odcházeli z extraligového ledu ve Zlíně vítězně……