LHK PROSTĚJOV – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    3:1

Sestava: Peterka, Nowak, Hurdes, Hrabec, Zalubil, Frolek, Vyoral, Šabršula, Baďura, Podešva, Bouček, Dohnal, Fuga, Pospíšil, Havlík, Pochylý

Góly: Zalubil

Asistence: Frolek

V pátek mužstvo dorostu odjelo k zápasu do Prostějova. Úvod zápasu byl z naší strany lajdácký na led jsme došli jak ospalé princezny čehož domácí hráči dokonale využili a už v 6 minutě vedli 2:0. Naše hráče probral až zvýšený hlas, že bez bruslení, rychlého přístupu k hráčům domácích a důrazu v osobních soubojích to asi nepůjde. Vyrovnat krok z domácíma se nám podařilo až po polovině třetiny kdy jsme se i my dostali do obranného pásma Prostějova, ale vytvořené šance jsme nedokázali proměnit neboť důraz před soupeřovou bránou nám dělá problémy od začátku sezony. Do druhé třetiny jsme nastoupili daleko aktivněji a už ve druhé minutě snížili z hokejky Zalubila na 2:1. Jenže v zápětí jme nabídli domácím přesilovou hru kterou sehráli na výbornou a znovu odskočili na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině se hrála vyrovnaná partie kde významnou roli sehráli oba výborně chytající golmani, kteří za svá záda puk nepustili a tak body zůstali opět v Prostějove. Ze špatného vstupu do utkání by si kluci měli vzít ponaučení , že zápas začíná první minutou a končí 60 minutou a v tuto dobu je potřeba přistupovat k zápasu maximálně odpovědně!!!