Dorostencům v domácím zápase s Technikou Brno chybělo štěstíčko v koncovce…..

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – VSK TECHNIKA BRNO    5:10

Sestava: Kubík, Peterka, Buráň, Kubeš, Zalubil, Šmíd, Vítek, Hrabec, Macharáček, Šobáň, Zatloukal, Vranec, Michalec

Góly: Zalubil 2, Vranec, Zatloukal, Šmíd,

Asistence: Zalubil, Šobáń

V neděli přivítali dorostenci na domácím ledu Techniku Brno. Po pátečním debaklu na ledu Val.Meziříčí nastoupili kluci na led z úmyslem odčinit odfláknutý zápas. Hned od začátku měli daleko lepší pohyb po ledě čímž hosty zaskočili a už ve druhé minutě Vranec vypich puk obránci hostí a v samostatném nájezdu nedal golmanovi šanci. Bohužel vedení nám vydrželo jen pár minut a hráči Brna prakticky svou první střelou na bránu srovnali stav utkání. Málo uvěřitelné, ale zkutečné o 7 sekund později jsme už prohrávali 1:2. Dva rychlé góly sebrali klukům vítr z plachet a hosté tak v tuto chvíli byly lepším týmem. Postupně přidali ještě dvě branky. V závěru třetiny snižoval důrazný zatloukal, který se nejlíp zorientoval ve schrumáži na brankovišti.  V druhé třetině se hra vyrovnala a Zalubil krásnou individuální akcí snižoval už jen na rozdíl 1 branky. Bohužel nám v tomto zápase nepřálo štěstíčko neboť jsme si dokázali vytvořit spoustu brankových příležitostí, kdy nám před zakončení puk přeskočil hokejku nebo se ho nepodařilo dobře  trefit a ve dvou případech orazítkoval tyč. Za to co hosté z Brna vytěžili z minima maximum a tak je pro nás vzhledem předvedené hře výsledek 5:10 více než tristní. V tomto zápase snaha klukům nelze upřít.

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE:

3.TŘETINA

Previous articleDorost zápas ve Valašském Meziříčí doslova odchodil a přivezl si 17 gólový příděl
Next articleMuži doma s Uničovem body neuhráli……….