Dorostencům dobrá hra přinesla 3 body v domácím utkáním s Kroměříží

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  –  HK KROMĚŘÍŽ    3:2

Sestava: Perka, Nowak, Zatloukal, Šobáň,  Hrabec, Šmíd, Vranec, Michalec, Zalubil, Macharáček, Buráň, Kubeš, Vítek, Vyoral

Góly: Michalec, Šmíd, Vítek

Asistence: Zalubil, Šmíd

V pátek přivítal starší dorost na domácím soupeře z  Kroměříže. Hned od úvodního buly byl k vidění pohledný hokej z obou stran. Naši hráči se mírně favorizovaného soupeře nijak nezalekli a zodpovědnou hrou eliminovali počáteční nápor hostí. Šance si v první třetině vytvořili oba týmy, ale ukazatel skóre se nepomohl a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. V druhé třtině se hrál znovu vyrovnaný hokej, ale byly to hráči hostů co v polovině třetiny pěknou střelou z mezikruží otevřeli brankový účet. A s tímto vedením odcházeli Hanáci po druhé třetině do kabin. Domácí hráči měli, ale výborný nástup do poslední třetiny,  když se hned v druhé minutě  dostal k odraženému puku Michalec Michalec a srovnal stav utkání na 1:1. O necelou minutu později zařídil domácím jednobrankové vedení Šmíd. Radost z vedení v zápase nám bohužel vydržela jen pár sekund a bylo znovu srovnáno. V závěru utkání se k nám zaslouženě přiklonilo štěstíčko a rozhodující branku zařídil druhý nejlepší střelec týmu Vítek. Kluci odehráli výborný zápas a zaslouženě vyhráli.

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE:

2. TŘETINA

Previous article4. třída na mistrovském turnaji ve Vsetíně předváděla výbornou hru
Next articleDruháčci si za předvedenou hru na turnaji ve Vsetíně vysloužili od trenérů velkou pochvalu