Dorost si dovezl z Hodonína 3 body

SHK HODONÍN – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   4:6

Sestava: Peterek, Hrabec,Hurdes, Zalubil, Frolek, Hromada, Šabršula, Vyoral, Podešva, Hendrych, Baďura, Zatloukal, Kužílek, Vávra, Dohnal, Fuga

Góly: Zalubil 3, Podešva 2, Hendrych

V pondělí odjel mladší dorost na horkou půdu do Hodonína. Zápas začal ve vysokém tempu, hrálo se nahoru dolů se spoustou šancí na obou stranách.Za to co nám se na hokejky lepila smůla a trefovali jsme tyčky soupeř své vyložené brankové příležitosti dokázal využit a tak jsme v polovině druhé třetiny prohrávali 1:3. Znovu jsme byl nuceni stáhnout hru na dvě útočné formace aby se kluci dostali více do tempa což se nám podařilo a soupeře jsme na druhou půlku druhé třetiny zavřeli v jeho obraném pásmu. Z mnoha vyložených šancí jsme sice dokázali využít jen dvě, ale i tak jsme odcházeli do kabin více spokojeni než soupeř neboť se nám podařilo srovnat stav utkání na 3:3.Třetí třetinu jsme tempo hry diktovali my dobře jsme bruslili začali jsme soupeře napadat hluboko v jeho obraném pásmu. Pod tímto  tlakem Hodonín začal kupit chyby, kterých jme dokázali využit a odskočit domácím na rozdíl tří gólů. V závěru zápasu jsme inkasovali ještě jeden zbytečný gól vinou špatné rozehrávky.Klukům patří velká pochvala za přístup k zápasu který hráli s velkým nasazením.Třemi góly přispěl k vítězství výborně hrající Jakub Zalubil.IMG_0613IMG_0560

Previous articleDuel dorostu s Prostějovem musely rozhodnout až samostatné nájezdy