HC LVI BŘECLAV – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  9:3

Sestava: Peterka, Buráň, Zatloukal, Šobáň, Flora, Hrabec, Šmíd, Vranec, Vítek, Michalec, Kubeš, Zalubil, Macharáček, Harna

Góly: Zalubil 2, Vítek

Asistence: Flora, Vítek

Starší dorost se představil poprvé v nádstavbové  části ligy staršího dorostu v bojích o setrvání v této lize. Zápas našim hráčům vůbec a to zejména začátek kdy v 10 minutě první třetiny jsme už prohrávali 3:0. V 15.minutě se nám sice z hokejky Vítka podařilo snížit na 3:1, ale bohužel jsme znovu inkasovali po hrubé chybě třetího útoku a do kabin odcházel za nepříznivého stavu 4:1. Na začátku druhé třetiny si jsme si vytvořili několik vyložených šancí, které jsme nedokázali zužitkovat a naopak dvě velmi laciné branky jsme vzápětí inkasovali a bylo prakticky po zápase neboť za stavu 6:1 už se dá jen těžko něco vymýšlet a proto se zápas dohrával už jenom z povinnosti.

Previous articleMladší žáci si z ledu extraligové Komety přivezli vítězství!
Next articleStarší žáky pořád trápí chřipka v oslabené sestavě nedokázali Břeclavi vzdorovat