Dorost v dobře rozehraném zápase nezvládl druhou třetinu a body si odvezl Přerov

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC ZUBR PŘEROV     5:10

Sestava:Perka, Nowak,  Zatloukal, Šobáň, Hrabec, Šmíd, Vranec, Zalubil, Macharáček, Buráň, Kubeš, Vítek, Harna

Góly: Vítek 2, Zalubil, Šmíd, Šobáň

Asistence: Vítek 2, Zalubil 2, Buráň

V pátečním utkání přivítal starší dorost na domácím ledu Přerov. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a už ve třetí minutě z hokejky Vítka šli do vedení. O minutu později hosté bohužel srovnali. K vidění byl oboustranně dobrý hokej, hrálo se nahoru dolů a do brankových šancí se dostávali oba dva týmy. V desáté minutě jednu z nich hosté využili a dostali se tak do jednobrankového vedení. Po druhém gólu nás hosté začali přehrávat vytvořili si velký tlak v naši obranné třetině, který zužitkovali v minitě 15 kdy nám vstřelili 3 branku. Hosté se rychlím vedením uspokojili a ve hře polevili čehož využil znovu Vítek a před koncem třetiny snížil na 3:2. V druhé třetině jakoby oba týmy zapomínali na obranou hru a na ledě se tak rozpoutala branková přestřelka z které bohužel vyšli lépe hosté a druhou třetinu vyhráli 5:3. Do poslední třetiny se tedy vstupovalo za stavu 8:5 pro Přerov. V poslední třetině jsme už neměli dostatek sil vzhledem k tomu, že jsme měli k dispozici jen 12 hráčů na zvrat v utkání a tak Přerov v pohodovém tempu dotáhl zápas do vítězného konce v poměru 10:5.

Previous articleMladší žáci v Brně po dvou třetinách prohrávali o 6 branek – zápas skončil remízou!!!