Dorost v Brumově nezvládl druhou třetinu a body domů nedovezl

HC BRUMOV BYLNICE – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ  7:3

Sestava:Perka, Nowak, Zatloukal, Šobáň,  Hrabec, Šmíd, Vranec, Michalec, Zalubil, Macharáček, Kubeš, Vítek, Harna, Mikulec

Góly:Mikulec, Vranec, Vítek

Asistence: Vranec

V pátečním kole ligy staršího dorostu zájížděli starší dorostenci na led Brumova – Bylnice. Od první minuty se hrál vyrovnaný hokej kdy se hra přelívala z jedné strany na druhou a už v páté minutě domácí využili naše malé zaváhání v obranném pásmu, které trestali vedoucím gólem. Z obdržené gólu jsme se rychle vzpamatovali neboť o pár minut později předvedl svůj důraz na brankovišti benjamínek Mikulec, který pohotově dorazil puk vypadený z lapačky domácího golmana. První třetina tady skončila za nerozhodného stavu 1:1. O konečném výsledku rozhodla druhá třetina, v které měli domácí hráči více hokejového štěstíčka, neboť po většinu druhé části jsme si dokázali vytvořit větší tlak, ale bohužel bez brankového efektu za to co domácím spadlo do brány i „nemožné“. Domácí tak získali vedení 5:1. V poslední třetině si už svůj dostatečný náskok hráči Brumova pohlídali a tak v posledním zápase v tomto roce dorost body domů nepřivezl.

Previous articleV sobotu se třeťáci představili na domácím ledě v posledním turnaji v letošním roce