Smolný zápas odehráli čtvrťáci na domácím ledě s Uherským Ostrohem, chuť si ale spravili v dalším utkání na ledě extraligového Zlína

HC Uherské Hradiště – HOKEJ Uherský Ostroh 4:9 ( 1:2 , 1:4 , 2:3 )

sestava HC UH : Steiner – Kovář,Grebeníček,Kaděra V.,Vícha, Šupka,Majíček,Řimák,Pokorný,Fikes,Trucla,Krátký,Pavlica,Pochylý,Dostalík,Pražan

góly a asistence:

Kovář ( Řimák ) , Kovář , Řimák (TS) , Majíček

Naše 4.třída se představila na domácím ledě,netradičně v pátek 3.3.2017,v dohrávaném utkání proti Uherskému Ostrohu.

První třetina nabídla svižný a hezký hokej na obou stranách a až do 14.minuty i stav 0:0.V čase 13.44 rozjeli akci Marcel Kovář s Martinem Řimákem a naši kluci šli do vedení – 1:0. Jenže poslední minuta patřila hostujícímu týmu a dva slepené góly v naší síti otočili stav utkání na 1:2.Druhá třetina našim klukům vůbec nevyšla a v rozmezí 6.minut jsme inkasovali 4 branky.V polovině utkání se dokázal znovu prosadit Marcel Kovář a snížil na 2:6.Vstup do třetí třetiny nám vyšel skvěle.Nejprve se z trest.střílení prosadil Martin Řimák a o pár minut později i Vojta Majíček.Stav 4:6 nás opět vrátil do hry,ale houževnatější hostující hráči nám vrátili i s úroky,kdy další 3 slepené góly rozhodli o jejich vítězství.Stav 4:9 už byl pro nás,pár minut před koncem,nedostižný.

„Dnes to bylo celkem pěkné a vyrovnané utkání,bohužel až na pasáž ve druhé třetině,kdy jsme inkasovali velmi lacinné branky.Závěrečnou třetinu kluci opět odmakali na 100%,ale Ostrožané si to dokázali pohlídat a zaslouženě tedy zvítězili“….řekl k utkání ved.týmu Michal Kmeť

HC PSG Zlín „A“ – HC Uherské Hradiště 7:8

sestava HC UH : Šteiner – Kovář, Malaska, Kaděra V. Řimák, Dostalík, Fikes, Pražan, Krupka, Krátký, Majíček, Pavlica, Šupka, Trucla, Vícha

Kovář 4, Krupka 2, Malaska 2

V sobotu 4.3.2017 se naši hráči 4.třídy představili na ledě extraligového celku ze Zlína. Kluci šli do zápasu po páteční porážce od Uh. Ostrohu se vztyčenou hlavou a po patřičné motivaci od trenérů vstoupili do zápasu lépe než domácí tým. Hned v úvodu zápasu jsme se ujali vedení 2:0, které ale dlouho nevydrželo a soupeř ještě v první třetině srovnal. Další dvě třetiny byl zápas neuvěřitelně vyrovnaný. Ujali jsme se opět vedení a poté jsme o něj zase přišli a náhle vedl o 1 branku soupeř.
V čase 6 minut před koncem poslední třetiny jsme šli opět do vedení a to jsme udrželi až do konce. Soupeř si sice poslední minutu před koncem vzal time-out a hrál power play, ale kluci převahu ubránili a dokonce nastřelili tyčku soupeřovy branky.
Závěrem by jsem chtěl vyzdvihnout i perfektní výkon našeho brankaře M. Štainera, který naše kluky v brankovišti opravdu podržel a zlínské borce svým výkonem určitě hodně zaskočil.
Tímto chválím všechny borce za předvedený výkon. Vítězství si opravdu kluci v tomto utkání zasloužili.

VIDEO ZE ZÁPASU S UH.OSTROHEM ZDE:

1 TŘETINA

3 TŘETINA

Previous articleVýborný zápas odehráli mladší žáci na ledě Hodonína
Next articleDruháci odehráli poslední soutěžní turnaj v minihokeji v letošní sezóně