I přes prohraný zápas odcházeli čtvrťáci z ledu po výborně odehraném zápase se vztyčenou hlavou

HC Uherské Hradiště – HK Kroměříž 4:6 ( 2:3 , 0:1 , 2:2 )

sestava HC UH : Kaděra T.(Steiner) – Kovář,Grebeníček,Kaděra V.,Vícha, Šupka,Majíček,Řimák,Pokorný,Fikes,Trucla,Krátký,Pavlica,Dostalík,Pražan,Janál

góly a asistence:

Kovář (Pražan) , Kovář , Kovář (Řimák) , Šupka

V další dohrávce Krajské ligy přípravek se naše 4.třída představila doma,v pátek 10.3.2017,proti celku z HK Kroměříž. Od úvodního buly se hrál velmi svižný a pohledný hokej a i díky tomu už ve čtvrté minutě svítil na ukazateli stav 1:1,kdy se za domácí dokázal prosadit Marcel Kovář,po přihrávce Adriana Pražana.V 10.minutě hosté vsítili druhý gól,ale odpověď na sebe nenechala dlouho čekat,kdy se znovu mezi střelce zapsal kapitán domácích Marcel Kovář.Bohužel,20 sekund po naší vyrovnávací brance,hosté opět udeřili a první třetina skončila ve prospěch hostů 2:3 Druhá třetina se nesla v duchu,kdo udělá první chybu,neboť hokej se hrál parádní a oba gólmani předváděli fantastické zákroky.Především ten hostující přiváděl naše kluky doslova k šílenství,kdy postupně dokázal zlikvidovat šance Kováře,Krátkého,Řimáka či Šupky.A i když naši borci do soupeře bušili ze všech stran,byli to právě hosté,kdo vstřelil v druhé části hry gól – 2:4 Nástup do poslední části hry byl z naší strany fantastický.Během 30 sekund jsme dokázali srovnat zásluhou Kováře a skvělým blafákem Šupky- 4:4.Jenže naše nekoncentrovanost ihned po rozehrávce nabídla šanci hostům,kteří znovu odskočili na rozdíl jedinné branky – 4:5 Naši kluci se nechtěli vzdát a soupeři doslova zatápěli v brankovišti,ale pozorný gólman hostí byl vždy na svém místě včas.Když 18 sekund před koncem hanáci vsítili 6 branku,bylo rozhodnuto – 4:6.

„Myslím,že dnes kluci předvedli jeden z nejlepších výkonů v sezóně a rozhodně nevyhrálo lepší,ale šťastnější družstvo.Utkání mělo tempo,hodně se bruslilo,perfektní gólmani…..Opravdu na úrovni se vším všudy.Ale i takové smolně prohrané zápasy dokážou kluky vnitřně posílit,rozhodně zaslouží obrovskou pochvalu“….řekl k utkání ved.družstva Michal Kmeť

Previous articleDruháci odehráli poslední soutěžní turnaj v minihokeji v letošní sezóně
Next articleStarší žáci si v domácím utkáním s Boskovicemi poradili, výborným výkonem se blýskl golman Antonín Nowak