HHK Velké Meziříčí – HC Uh. Hradiště 6:4

Kouč Uherského Hradiště Lukáš Kašný postrádal sedm hráčů základní sestavy (Kotačka, Karpíšek, Fridrich, Lažek, Lašák, Ondra, Šrenk), ale přesto úřadujícímu šampionovi Jihomoravského kraje statečně vzdoroval více než dvě třetiny.

Domácí sice vedli už ve 14. minutě 2:0, jenže pak mág v masce Vlastimil Oharek zamknul bránu na deset západů a skóre se pozvolna otáčelo. Ve 44. minutě hosté vedli 3:2! To už jim ale postupně docházely síly, čehož soupeř využil a připsal si vydřené vítězství. „Soupeř má kádr prošpikovaný řadou zkušených hráčů, byli herně lepší, ale kluci jim houževnatostí a bojovností cestu k vítězství notně znepříjemnili. Jejich výkon je povzbuzením do dalších zápasů i tréninku. Speciálně musím vyzdvihnout brankáře Oharka, který chvílemi doslova čaroval,“ přidal hodnocení Kašný. Branky: Horehleď, Schuster, Nohál, Studený. Třetiny 2:1, 0:2, 4:1.

UH. HRADIŠTĚ: Oharek – Stašek, Studený, Černý, Rozhon, Müller, Foltýn – Hrabec, Horehleď, Burša – Haničinec, Nohál, Hruboš – Fuksa, Schuster, Bednařík.

Vyšlo v čísle: 39/2014