HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – VHK VSETÍN „B“     4:9

Sestava: Oharek, Jakubčík, Studený, Lažek, Škubal, Kojecký, Lišaník, Hrabec, Fridrich, Kotačka, Haničinec, Bednařík, Kršjak, Zlámal, Nohál, Kubal, Janíček, Zalubil, Flora

Góly: Studený, Fridrich, Nohál, Kubal

Asistence: Lažek, Lišaník, Nohál

V sobotu v dalším kole mistrovských zápasů krajské ligy mužů přivítalo naše áčko na domácím ledu VHK Vsetín „B“. Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně, měli jsme mizerný pohyb po ledě, u všeho jsme byly o krok pomalejší a velký nedůraz jsme předváděli i v osobních soubojích. Naopak hosté ze Vsetína výborně bruslili dávali si puky rychle do hole a tím nás dokázali přečíslovat a jednoduše se dostávat do brankových příležitostí, které ještě navíc dokázali využívat. Hosté nás v první třetině dostali v podstatě do role „diváků“ a zaslouženě odcházeli do kabin po první třetině s vysokým náskokem 4:0. V druhé třetině se naše hra, ale výrazně zlepšila a tentokrát jsme to byly my lepším týmem na ledě, ale bohužel bez brankového efektu i když jsme si dokázali vytvořit několik slibných brankových příležitostí gólu jsme se dočkali až v polovině zápasu, když jiskřičku naděje vykřesal Studený. Naše radost ovšem trvala jen několik sekund, neboť v zápětí naše třetí lajna nechala trestuhodně velký prostor jednomu z Vsetínských hráčů a ten bez problémů doslova dokráčel až před v bráně stojícího Oharka a střelou do šibenice mu nedal šanci a znovu vrátil hostům čtyřbrankový náskok. V poslední třetině se nám sice podařilo vstřelit ještě dvě branky, ale bohužel jsme také svou nedůraznou hrou s minimálním pohybem stačili 4 branky inkasovat.

K zápasu se v podstatě nemá cenu ani vyjadřovat neboť bych se musel znovu opakovat. Máme naprostý chaos v našem obraném pásmy a i organizace útočné hry  je velmi špatná, v podstatě hraná na náhodu což vychází především z tréninků na které nejsme schopni se sejít a hráči se pak diví, že v podstatě si nejsou schopní nahrát puk do hole. Říká po zápase zklamaný trenér Robert Pochylý.