Muži v sobotním derby s Ostrohem tahali za kratší konec

HC Uherské Hradiště – HOKEJ Uherský Ostroh 4:7 ( 0:2 , 1:3 , 3:2 )

sestava HC UH : Oharek(od 24.min. Jakubčík) – Studený,Lažek – Lišaník,Škubal – Janíček – Kotačka,Fridrich,Burša – Nohál,Tomešek,Kubal – Kršjak,Haničinec,Šlapák

góly a asistence: Kotačka(Haničinec),Kotačka(Lažek),Fridrich(Tomešek,Studený),Fridrich(Tomešek,Kotačka)

V sobotu 19.11.se naši muži představili na domácím ledě v sousedském derby,s Uherským Ostrohem.Domácí trenér Pochylý hráčům před samotným utkáním zdůraznil,že hostující hráči mají mladý tým,ale doplněný zkušeností,se spoustou šikovných a rychlých bruslařů,kteří využijí každé příležitosti k rychlému přečíslení.A opět se jeho slova potvrdila…Do 6.minuty se hrál pěkný hokej, nahoru-dolů,ovšem v 6.minutě po chybě v obraně jsme inkasovali na 0:1. Konec první a začátek druhé třetiny se nám hrubě nepovedl,kdy v 20,21 a 24.minutě hosté nasázeli 3 rychlé góly,odskočili na 0:4 a „vyhnali“golmana Oharka z brány.Ihned po výměmě golmanů,zasypali hosté náhradního brankaře Jakubčíka několika střelami,které dokázal zlikvidovat a naši hráči si začali věřit.Vše podtrhl svým důrazem v útočné třetině Kotačka a snížil na 1:4 Ve 39.minutě hosté rozjeli akci,kdy tvrdou a přesnou střelou do horního růžku brány znovu odskočili na rozdíl 4 gólů – 1:5 To,co jsme pokazili v úvodu druhé třetiny,jsme napravili na začátku té třetí.Ve 41.a 44. minutě se prosadili opět Kotačka a kapitán Fridrich,snížili jsme na 3:5 a byli opět ve hře.V momentě,kdy jsme se měli dostat do tlaku a zkusit zvrátit stav utkání ve svůj prospěch,přišla ve 49.minutě další hrubka v obranném pásmu,hosté vstřelili gól na 3:6 a bylo prakticky rozhodnuto.Vše bylo završeno o 2 minuty později,konkrétně v 51.minutě.Po dalším rychlém brejku hostí jsme inkasovali na 3:7 a utkání se prakticky dohrávalo jen z povinnosti.V 58.minutě sice dokázal snížit domácí Fridrich na 4:7,ale z naší strany už nebylo dostatek času a možná ani sil na zvrat. „Dnes jsme utkání prohráli především kvůli naší nedisciplině.Není možné,abychom v domácím utkání byli 11-krát na trestné lavici.Prakticky jsme jednu třetinu odehráli ve 4 hráčích,to je naprosto nepřípustné.Navíc dostáváme velmi lacinné branky a na ty naše se neuvěřitelně nadřeme.Musíme hru zjednodušit….“zlobil se po utkání domácí trenér Pochylý.

Video ze zápasu ke vzhlédnutí zde:

1.TŘETINA

2.TŘETINA

Previous articleStarší dorostenci doma s Prostějovem odehráli dobrý zápas a zaslouženě vyhráli
Next articleČtvrťáci se v neděli představili na ledě Vsetína v dalším kole mistrovských zápasů