Předposlední utkání základní části soutěže Krajské ligy mužů.

KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ JIŽNÍ MORAVY A ZLÍNA

sobota  28.2.2015 17:00

uh-uo1

6:5 (SN) (0:3,2:1,3:1)

Velmi špatný začátek utkání udal tón hry pro první třetinu.  V šesté minutě vedli favorizovaní hosté 0:3 a derby se zdálo ztracené. Ve druhé třetině se však blýskl dvěma trefami nejlepší náš střelec Petr Horehleď a bylo opět o co hrát. Bohužel se v polovině zápasu prosadil ostrožský Michal Toth a zvýšil vedení na 2:4.

Nejsilnější karty jsme tahali až od 47. minuty. Vlasta Oharek zneškodnil několik dorážek a Michal Haničinec snížil na 3:4. Pak se ozval matador Martin Kotačka a srovnal skore na 4:4. Jako ve správném nervózním derby se přidali hosté a v 53 minutě se prosadil Antonovič na 4:5. Za minutu o remíze rozhodl opět Martin Kotačka.

Nezdolnou touhu po vítězství korunoval v nájezdech brankař Vlasta Oharek, kdy s přehledem vykryl všechny nájezdy Ostrohu. Svůj nájezd si tradičně vychutnal Pavel Dobeš, který tímto vítězstvím korunoval náš tým jako pomyslného vítěze Zlínského kraje.

Další program našeho družstva Krajské Ligy- Muži

Sobota 7.3.  17:00  HC Uherský Brod  –  HC Uherské Hradiště

Utkání v Uherském Brodě je poslední v základní části soutěže. Následuje finálová část, ve které je zaručeno, že budeme hrát ještě 2× na domácím hřišti. Rozlosování ještě není zveřejněno.

——-

Momentky z poslední utkání v Uherském Ostrohu.

Hokej Uherský Ostroh – HC Uherské Hradiště   3:4 SN

Ve velmi dramatické a vypjatém utkání (vyloučení 5:15) ukázali naši borci hokejové srdce a u lídra sezóny vybojovali v nájezdech dva body.