„MŽ“ HC UH — HC Hamikovo

Výsledky

TýmGólyVýsledek
„MŽ“ HC UH7Prohra
HC Hamikovo8Výhra

Report

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HO HAMIKOVO HAMULIAKOVO  7:8

Sestava: Uherek, Nowak, Maršálek, Vícha, Kaláč, Valouch J., Janík, Jánoš, Valouch M., Krupka, koníček, Fajkus, Štukavec, Grebeníček st., Kaděra V., Krátký, Grebeníček ml.

Góly: Valouch J. 5, Kaláč, Fajkus

Asistence: Janík 2, Valouch J., Jánoš, Krupka, Maršálek, Kaláč

 

V posledním mistrovském utkání sezony se chtěli domácí rozloučit výhrou.
To se ovšem nepodařilo. Domácí, kteří měli v nohách těžký zápas z předešlého dne proti Brumovu, zápas nezvládli dle představ trenérů. Působili unaveným dojmem (v Brumově hráli pouze na dvě pětky) a ani v koncovce  se jim tolik nedařilo. Tedy až na Honzu Valoucha, který měl stejnou střeleckou hůl, jako v Brumově a vsítil pět branek. Škoda, že ostatním tolik „nelepilo“, jinak mohl být výsledek daleko lepší než konečných 7-8. Přesto ml. žáci v konečné tabulce obsadili pěkné 5. místo mezi 16 týmy.

U mladších žáků můžeme byt ze sezonou spokojení 5. místo z 16 týmů je krásné, ale hlavně musíme kluky za celou sezonu pochválit a poděkovat odvedli na ledě kus podstivé „práce“ jak v tréninku tak v zápase i když né každý zápas nám vyšel podle našich představ i přesto je na hráčích za celou sezonu vidět velké zlepšení z čehož máme radost největší,  shodují se trenéři Bohuslav Weintritt a Richard Šebestů 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
Ne, 19. 3. 2017 10:30 Liga mladších žáků 2016/2017