Tabulky a výsledky STARŠÍ ŽÁCI

Všechny zápasy

1. kolo 10. 09. 2016 sobota – 11. 09. 2016 neděle

Z7001 Hokej Uherský Ostroh HC Kometa Group o.s. 6 : 10
Z7002 HK Kroměříž HC Znojemští orli 8 : 0
Z7003 HC Bobři Valašské Meziříčí HC PSG Zlín 4 : 3
Z7004 HC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub 2 : 17
Z7005 HC Lvi Břeclav HCM Warrior Brno 16 : 2
Z7007 SHK Hodonín HC Boskovice 20 : 0
Z7008 VSK Technika Brno EAC Junior Capitals

Předehrávka 3. kolo

Z7023 VSK Technika Brno HC Brumov – Bylnice 7 : 0

2. kolo 17. 09. 2016 sobota

Z7009 HC Kometa Group o.s. EAC Junior Capitals 7 : 4
Z7010 HC Boskovice VSK Technika Brno 2 : 8
Z7011 HC Brumov – Bylnice SHK Hodonín 2 : 8
Z7012 HCM Warrior Brno HC Spartak Uherský Brod 5 : 2
Z7013 Valašský hokejový klub HC Lvi Břeclav 10 : 4
Z7014 HC PSG Zlín HC Uherské Hradiště 8 : 1
Z7015 HC Znojemští orli HC Bobři Valašské Meziříčí 5 : 3
Z7016 Hokej Uherský Ostroh HK Kroměříž 4 : 5

3. kolo 18. 09. 2016 neděle

Z7017 HK Kroměříž HC Kometa Group o.s. 2 : 4
Z7018 HC Bobři Valašské Meziříčí Hokej Uherský Ostroh 3 : 3
Z7019 HC Znojemští orli HC Uherské Hradiště 16 : 5
Z7020 HC Lvi Břeclav HC PSG Zlín 5 : 5
Z7021 HC Spartak Uherský Brod Valašský hokejový klub 1 : 10
Z7022 SHK Hodonín HCM Warrior Brno 8 : 0
Z7024 EAC Junior Capitals HC Boskovice 0 : 7

4. kolo 24. 09. 2016 sobota

Z7026 HC Brumov – Bylnice EAC Junior Capitals   9 : 1
Z7027 HCM Warrior Brno VSK Technika Brno   1 : 5
Z7028 Valašský hokejový klub SHK Hodonín   9 : 3
Z7029 HC PSG Zlín HC Spartak Uherský Brod
Z7031 Hokej Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště   9 : 1
Z7032 HK Kroměříž HC Bobři Valašské Meziříčí   3 : 2

5. kolo 28. 09. 2016 středa

Z7033 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Kometa Group o.s.   1 : 10
Z7034 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž   3 : 8
Z7035 HC Lvi Břeclav Hokej Uherský Ostroh 14 : 3
Z7036 HC Spartak Uherský Brod HC Znojemští orli   1 : 6
Z7037 SHK Hodonín HC PSG Zlín   8 : 5
Z7038 VSK Technika Brno Valašský hokejový klub   4 : 10
Z7040 HC Boskovice HC Brumov – Bylnice   5 : 8

6. kolo 01. 10. 2016 sobota – 03. 10. 2016 neděle

Z7041 HC Kometa Group o.s. HC Brumov – Bylnice   9 : 2
Z7042 HCM Warrior Brno HC Boskovice   7 : 3
Z7044 HC PSG Zlín VSK Technika Brno   5 : 4
Z7045 HC Znojemští orli SHK Hodonín   6 : 6
Z7046 Hokej Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod   4 : 3
Z7048 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště   7 : 0

7.kolo 08. 10. 2016 sobota – 09. 10. 2016 neděle

Z7049 HC Uherské Hradiště HC Kometa Group o.s.   1 : 9
Z7050 HC Lvi Břeclav HC Bobři Valašské Meziříčí   5 : 0
Z7051 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž   2 : 11
Z7052 SHK Hodonín Hokej Uherský Ostroh   2 : 4
Z7053 VSK Technika Brno HC Znojemští orli   5 : 6
Z7054 EAC Junior Capitals HC PSG Zlín   4 : 8
Z7055 HC Boskovice Valašský hokejový klub   1 : 14
Z7056 HC Brumov – Bylnice HCM Warrior Brno   5 : 1

9. kolo 22. 10. 2016 sobota – 23. 10. 2016 neděle

Z7065 HC Lvi Břeclav HC Kometa Group o.s.   7 : 7
Z7066 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště   2 : 5
Z7067 SHK Hodonín HC Bobři Valašské Meziříčí 11 : 2
Z7068 VSK Technika Brno HK Kroměříž   1 : 3
Z7069 EAC Junior Capitals Hokej Uherský Ostroh   1 : 20
Z7070 HC Boskovice HC Znojemští orli   4 : 14
Z7071 HC Brumov – Bylnice HC PSG Zlín   5 : 17
Z7072 HCM Warrior Brno Valašský hokejový klub   1 : 8

Dohrávka 8. kolo

Z7057 HC Kometa Group o.s. HCM Warrior Brno 11 : 0

Předehrávka 11. kolo

Z7081 HC Kometa Group o.s. HC Spartak Uherský Brod  13 : 2

10. kolo 29. 10. 2016 sobota – 30. 10. 2016 neděle

Z7073 HC Kometa Group o.s. Valašský hokejový klub   2 : 3
Z7074 HC PSG Zlín HCM Warrior Brno   9 : 3
Z7075 HC Znojemští orli HC Brumov – Bylnice 13 : 5
Z7076 HC Boskovice Hokej Uherský Ostroh   5 : 8
Z7077 HK Kroměříž EAC Junior Capitals   8 : 0
Z7078 HC Bobři Valašské Meziříčí VSK Technika Brno   2 : 1
Z7079 HC Uherské Hradiště SHK Hodonín   1 : 8
Z7080 HC Lvi Břeclav HC Spartak Uherský Brod 12 : 2

Dohrávka 4. kolo

Z7025 HC Kometa Group o.s. HC Boskovice
Z7030 HC Znojemští orli HC Lvi Břeclav  5 : 11

Dohrávka 5. kolo

Z7039 EAC Junior Capitals HCM Warrior Brno  0 : 1

11. kolo 05. 11. 2016 sobota

Z7082 SHK Hodonín HC Lvi Břeclav   4 : 5
Z7083 VSK Technika Brno HC Uherské Hradiště   9 : 3
Z7084 EAC Junior Capitals HC Bobři Valašské Meziříčí   1 : 4
Z7085 HC Boskovice HK Kroměříž
Z7086 HC Brumov – Bylnice Hokej Uherský Ostroh   5 : 2
Z7087 HCM Warrior Brno HC Znojemští orli   4 : 6
Z7088 Valašský hokejový klub HC PSG Zlín 10 : 5

12. kolo 12. 11. 2016 sobota – 13. 11. 2016 neděle

Z7089 HC Kometa Group o.s. HC PSG Zlín   4 : 2
Z7091 Hokej Uherský Ostroh HCM Warrior Brno   9 : 1
Z7092 HK Kroměříž HC Brumov – Bylnice   8 : 2
Z7093 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Boskovice   1 : 1
Z7094 HC Uherské Hradiště EAC Junior Capitals   5 : 0
Z7095 HC Lvi Břeclav VSK Technika Brno   5 : 0
Z7096 HC Spartak Uherský Brod SHK Hodonín   3 : 12

13. kolo 17. 11. 2016 čtvrtek

Z7097 SHK Hodonín HC Kometa Group o.s.   6 : 7
Z7098 VSK Technika Brno HC Spartak Uherský Brod   9 : 2
Z7099 EAC Junior Capitals HC Lvi Břeclav   2 : 4
Z7100 HC Boskovice HC Uherské Hradiště   4 : 2
Z7101 HC Brumov – Bylnice HC Bobři Valašské Meziříčí   3 : 4
Z7102 HK Kroměříž HCM Warrior Brno   7 : 0
Z7103 Valašský hokejový klub Hokej Uherský Ostroh   8 : 3
Z7104 HC PSG Zlín HC Znojemští orli 14 : 2

14. kolo 19. 11. 2016 sobota – 20. 11. 2016 neděle

Z7105 HC Kometa Group o.s. HC Znojemští orli    :
Z7106 Hokej Uherský Ostroh HC PSG Zlín   8 : 6
Z7107 HK Kroměříž Valašský hokejový klub   2 : 3
Z7108 HC Bobři Valašské Meziříčí HCM Warrior Brno   4 : 1
Z7109 HC Uherské Hradiště HC Brumov – Bylnice   2 : 7
Z7110 HC Boskovice HC Lvi Břeclav   1 : 9
Z7111 HC Spartak Uherský Brod EAC Junior Capitals   9 : 3
Z7112 SHK Hodonín VSK Technika Brno   6 : 0
  1. kolo 26. 11. 2016 sobota – 27. 11. 2016 neděle
Z7113 VSK Technika Brno HC Kometa Group o.s.   3 : 4
Z7114 EAC Junior Capitals SHK Hodonín   1 : 9
Z7115 HC Boskovice HC Spartak Uherský Brod   7 : 6
Z7116 HC Brumov – Bylnice HC Lvi Břeclav   2 : 5
Z7117 HCM Warrior Brno HC Uherské Hradiště   2 : 2
Z7118 Valašský hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí   4 : 3
Z7119 HC PSG Zlín HK Kroměříž 13 : 7
Z7120 HC Znojemští orli Hokej Uherský Ostroh   5 : 10
  1. kolo 03. 12. 2016 sobota – 04. 12. 2016 neděle
Z7121 HC Kometa Group o.s. Hokej Uherský Ostroh 13 : 1
Z7122 HC Znojemští orli HK Kroměříž   4 : 7
Z7123 HC PSG Zlín HC Bobři Valašské Meziříčí   7 : 3
Z7124 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště   5 : 0
Z7125 HCM Warrior Brno HC Lvi Břeclav   0 : 9
Z7126 HC Brumov – Bylnice HC Spartak Uherský Brod   4 : 3
Z7127 HC Boskovice SHK Hodonín   7 : 12
Z7128 EAC Junior Capitals VSK Technika Brno   0 : 4

 

  1. kolo 10. 12. 2016 sobota – 11. 12. 2016 neděle
Z7129 EAC Junior Capitals HC Kometa Group o.s.   1 : 6
Z7130 VSK Technika Brno HC Boskovice   7 : 0
Z7131 SHK Hodonín HC Brumov – Bylnice   9 : 2
Z7132 HC Spartak Uherský Brod HCM Warrior Brno   5 : 3
Z7133 HC Lvi Břeclav Valašský hokejový klub   5 : 4
Z7134 HC Uherské Hradiště HC PSG Zlín   2 : 11
Z7135 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Znojemští orli   5 : 1
Z7136 HK Kroměříž Hokej Uherský Ostroh   2 : 5
  1. kolo 17. 12. 2016 sobota
Z7137 HC Kometa Group o.s. HK Kroměříž   5 : 4
Z7138 Hokej Uherský Ostroh HC Bobři Valašské Meziříčí   2 : 2
Z7139 HC Uherské Hradiště HC Znojemští orli   5 : 15
Z7141 Valašský hokejový klub HC Spartak Uherský Brod 11 : 1
Z7142 HCM Warrior Brno SHK Hodonín   2 : 6
Z7143 HC Brumov – Bylnice VSK Technika Brno   4 : 7

Dohrávka 12. kolo

Z7090 HC Znojemští orli Valašský hokejový klub   4 : 8

Předehrávka 24. kolo

Z7191 HC PSG Zlín HC Brumov – Bylnice 15 : 5

Předehrávka 25. kolo

Z7194 HCM Warrior Brno HC PSG Zlín   1 : 11

Zápasy starších žáků

DatumDomácíČas/VýsledekHostéČlánek
2016-09-11 14:30:34Ne, 11. 9. 2016 „SŽ“ HC UH2 - 17 VHK VsetínReport
2016-09-14 17:00:06St, 14. 9. 2016 HC PSG Zlín8 - 1 „SŽ“ HC UHReport
2016-09-18 12:00:09Ne, 18. 9. 2016 HC Znojemští orli – mládež I16 - 5 „SŽ“ HC UHReport
2016-09-24 12:15:19So, 24. 9. 2016 Hokej Uherský Ostroh9 - 1 „SŽ“ HC UHReport
2016-09-28 12:00:50St, 28. 9. 2016 „SŽ“ HC UH3 - 8 HK KroměřížReport
2016-10-01 11:00:46So, 1. 10. 2016 HC Bobři Valašské Meziříčí7 - 0 „SŽ“ HC UHReport
2016-10-08 17:00:15So, 8. 10. 2016 „SŽ“ HC UH1 - 9 HC Kometa Group o.s.Report
2016-10-15 13:15:18So, 15. 10. 2016 „SŽ“ HC UH5 - 10 HC Lvi BřeclavReport
2016-10-22 11:00:45So, 22. 10. 2016 HC SPARTAK Uherský Brod2 - 5 „SŽ“ HC UHReport
2016-10-30 14:15:39Ne, 30. 10. 2016 „SŽ“ HC UH1 - 8 SHK HodonínReport
2016-11-05 11:15:01So, 5. 11. 2016 VSK Technika Brno9 - 3 „SŽ“ HC UHReport
2016-11-13 14:15:39Ne, 13. 11. 2016 „SŽ“ HC UH5 - 0 EAC Junior CapitalsReport
2016-11-17 14:30:15Čt, 17. 11. 2016 HC Boskovice4 - 2 „SŽ“ HC UHReport
2016-11-19 13:15:22So, 19. 11. 2016 „SŽ“ HC UH2 - 7 HC Brumov – BylniceReport
2016-11-26 16:30:23So, 26. 11. 2016 HCM Warrior Brno2 - 2 „SŽ“ HC UHReport
2016-12-03 13:30:36So, 3. 12. 2016 VHK Vsetín5 - 0 „SŽ“ HC UHReport
2016-12-10 13:15:25So, 10. 12. 2016 „SŽ“ HC UH2 - 11 HC PSG ZlínReport
2016-12-17 13:15:12So, 17. 12. 2016 HC Znojemští orli – mládež I15 - 5 „SŽ“ HC UHReport
2017-01-06 15:00:25Pá, 6. 1. 2017 „SŽ“ HC UH2 - 4 HCM Warrior BrnoReport
2017-01-07 13:15:52So, 7. 1. 2017 „SŽ“ HC UH4 - 1 Hokej Uherský OstrohReport
2017-01-14 11:30:33So, 14. 1. 2017 HK Kroměříž5 - 2 „SŽ“ HC UHReport
2017-01-20 15:00:11Pá, 20. 1. 2017 „SŽ“ HC UH5 - 2 HC Bobři Valašské MeziříčíReport
2017-01-28 13:45:00So, 28. 1. 2017 HC Kometa Group o.s.13 - 0 „SŽ“ HC UHReport
2017-02-05 12:30:07Ne, 5. 2. 2017 HC Lvi Břeclav12 - 5 „SŽ“ HC UHReport
2017-02-10 17:00:43Pá, 10. 2. 2017 „SŽ“ HC UH5 - 0 HC SPARTAK Uherský BrodReport
2017-02-25 14:45:42So, 25. 2. 2017 „SŽ“ HC UH3 - 3 VSK Technika BrnoReport
2017-03-07 17:00:04Út, 7. 3. 2017 SHK Hodonín11 - 1 „SŽ“ HC UHReport
2017-03-12 14:15:16Ne, 12. 3. 2017 „SŽ“ HC UH5 - 1 HC BoskoviceReport
2017-03-18 11:15:29So, 18. 3. 2017 HC Brumov – Bylnice5 - 3 „SŽ“ HC UHReport
2017-03-19 12:15:05Ne, 19. 3. 2017 „SŽ“ HC UH3 - 8 EAC Junior CapitalsReport